В управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області було проведено підбиття підсумків роботи кримінально-виконавчої інспекції області за 1 квартал 2013 року.
Керував нарадою начальник управління ДПтС України в Полтавській області генерал-майор внутрішньої служби Микола Ісаєв. Також були присутні начальник відділу за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян Полтавської обласної прокуратури Микола Дацій, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Полтавській області Жанна Ахіджанян, старший інспектор з особливих доручень відділу дільничних інспекторів управління профілактики правопорушень УМВС в області Сергій Старостенко та працівники кримінально-виконавчої інспекції області.
Із 104 посад, передбачених штатним розписом кримінально-виконавчої інспекції області, 102 посади укомплектовано. У підрозділах інспекції працює 70 жінок та 32 чоловіків. Середня навантаженість на одного працівника становить 48 підоблікових осіб на одного працівника КВІ.
По обліках кримінально-виконавчої інспекції області за звітний період пройшло 5973 осіб, з них 77 неповнолітніх.
14 вироків судів на осіб, засуджених до обмеження волі, надійшло протягом першого кварталу 2013 року на виконання до інспекції. 9 осіб направлено до виправного центру.
Провівши аналіз роботи, старший інспектор з особливих доручень сектору кримінально-виконавчої інспекції управління в області Людмила Виноградова, у своєму виступі зазначила, що спостерігається зменшення чисельності осіб, яким за вчинення адміністративного правопорушення, накладено стягнення у виді громадських робіт. За перший квартал 2013 року на виконання до районних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції області надійшло 499 постанов про накладення адміністративного стягнення, що на 36,4 % менше ніж за аналогічний період минулого року.
З державними, громадськими та релігійними організаціями області укладено угоди та складено плани спільних дій щодо попередження повторної злочинності серед підоблікових.
Протягом першого кварталу основними заходами, які проводилися з особами, які перебувають на обліку в інспекції були Різдвяні свята, Макаренківські читання та відзначення державних свят.
Набирає обертів співпраця з Благодійною асоціацією «Світло надії». Основним завданням якої є надання доступу до комплексної медико-соціальної, психологічної і юридичної допомоги та інтеграції в суспільство молодих споживачів наркотиків. Також для працівників районних підрозділів КВІ проводились тренінги на тему «Соціальний супровід уразливих груп населення» ініційованих Благодійною асоціацією.
Працівники Полтавського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції області спільно з БА «Світло надії» беруть участь у проекті щодо реалізації компоненту «Впровадження в Україні елементів служби пробації» у рамках проекту «Підтримка в’язничної реформи в Україні».
Крім цього, під час проведення наради по підведенню підсумків, до відома працівників кримінально-виконавчої інспекції області доведено інформацію про випадки та наслідки вступу в позаслужбові стосунки із підобліковими засудженими працівниками КВІ інших областей. Разом з цим, старший оперуповноважений в ОВС Сумського територіального відділу внутрішньої безпеки та протидії корупції ДПтС Олег Давиденко особовому складу кримінально-виконавчої інспекції наголосив на безумовному виконанні вимог Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».