Це край, де вражає все: сині гори, мальовничі озера, стрімкі річки, прадавні ліси , бузкові вечори і надзвичайна гостинність місцевих жителів. Безперечно, Закарпаття – один з найбільш колоритних регіонів України.
Подорож до синіх гір – їдемо у Закарпаття ( ФОТОРЕПОРТАЖ)
Найперше, від чого захоплює подих – краєвиди. Гори, порослі лісами і полонинами, між ними – понад річками тягнуться села. Оскільки населені пункти знаходяться поміж гір, їхнє розташування відмінне від звичного нам. Гірське село тягнеться іноді на кілька кілометрів. Як, скажімо, відомий курорт Пилипець.
У горах безліч мальовничих місць. Одне з них – водоспад Шипіт. Місце проведення мистецьких заходів та фотосесій.
Обійстя місцевих жителів вражають колоритом. Тут скромні будиночки з дерева межують з палацами.
Закарпаття здавна славилося традиціями виноробства. Тому тут безліч приватних винарень , але є і крупні підприємства. На кожному з них вам проведуть екскурсію і влаштують презентацію.
У регіоні збереглися палаци колишніх правителів та вельмож краю. Один з них – замок Шенборнів. Нині у ньому розташовано санаторій і парк з озером.
Інший символ Закарпаття – замок Паланок у Мукачеві. За бажанням можна замовити там нічну екскурсію. Коридорами замку вас проведе монах Анонімус.
Звісно, не можна не згадати про «Синє око Карпат» - озеро Синевір. Незабутні враження справить і звивиста дорога до нього і саме озеро.
Надзвичайна принада Закарпаття – термальні води, насичені мінералами. Тут лікують усі хвороби. Перебування у купальнях – незабутнє враження. Тим більше, з року в рік у Закарпатті покращують інфраструктуру навколо джерел.
Закарпаття – поліконфесійний край. Тут є римо та греко католики, православні християни та протестанти. Велика кількість культових споруд та монастирів. Один з наймолодших – Кирило – Мефодіївський монастир у Сваляві.
Одним словом, у Закарпатті кожен найде собі щось до душі, то ж відвідати цей край обов'язково потрібно. Що б потім не раз сюди повертатися!
Читайтет також: Подорожуємо Україною. На прощу до Світогірської лаври