Підприємці передали Полтавській інфекційній лікарні сучасний апарат ШВЛ

Нині в реанімаційному відділенні КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня ПОР» двоє пацієнтів підключені до апаратів штучної вентиляції легенів. Дев’ять пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19. Тому медики мають бути «озброєні». Вчора до закладу надійшла допомога від групи компаній «Надєжда» – найсучасніший, цього року випуску, швейцарський апарат штучної вентиляції легенів hamilton-c3 вартістю понад мільйон гривень.

«Новий багатофункціональний модульний комплекс, який відносять до вищої категорії апаратів ШВЛ, є простим та надійним в застосуванні. За його допомогою наші лікарі-реаніматологи можуть рятувати життя інфекційним хворим у тяжких станах, зокрема – й з коронавірусною інфекцією. Ми мріяли про цей коштовний подарунок, адже обладнання такого класу – перше у нашому закладі. Він стане гарною підмогою до 9-ти нових апаратів ШВЛ середнього класу», – сказала керівник закладу Наталія Свириденко.

Директор мережі АЗС «BVS» Олександр Крачко розповів, що мають мету – допомагати лікарям берегти здоров’я полтавців.

«З початку пандемії група компаній «Надєжда» вирішила допомагати закладам охорони здоров’я регіонів, де ми працюємо. Оскільки наша фірма – полтавська, то найбільше і допомагаємо полтавським лікарням. Сьогодні на безоплатній основі передаємо інфекційній лікарні найсучасніший апарат ШВЛ. Але сподіваємося, що все ж це обладнання не знадобиться».

Вони, як і багато інших, неодноразово допомагали полтавським лікарням необхідним обладнанням, апаратурою та засобами індивідуального захисту. Мають надію, що з них братимуть приклад інші підприємці. Про це повідомили з КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я ПОР».

Читайте також: Виклики екстреної поділять на чотири категорії