У хірургічному відділенні Полтавського обласного онкологічного диспансеру відкрили нову санітарну кімнату. У колишній ремонт робили востаннє кілька десятиріч тому. Там було застаріле обладнання. Про ситуацію дізналися меценати - благодійна організація «HELPGROUP» і вирішено було провести реконструкцію кімнати. До «HELPGROUP» приєдналися два підприємства ( свої назви вони просили не називати).
У Полтавському обласному онкологічному диспансері відкрили нову санітарну кімнату
« - Хворі іноді вимушені були йти виконувати санітарні процедури у сусіднє суміжне відділення. Тому ми дуже вдячні нашим меценатам. Адже завдяки їм міняється наш заклад. З бюджету торік на ремонт хіміотерапевтичного відділення було виділено 13 мільйонів гривень. Це відділення на 35 ліжок. А у нас у закладі 413 ліжок. То уявіть, скільки коштів треба ще, аби повністю все реконструювати. Тому допомога благодійників для нас дуже і дуже важлива. До цього «HELPGROUP» ремонтували палати у диспансері, ми дуже цінуємо те, що вони для нас роблять» - розповів головний лікар Орест Вовк.
« - Перш ніж починати розробляти проект, ми поговорили з персоналом відділення , адже вони знають всі тонкощі лікування та побуту хворих, і тому потрібно було врахувати всі нюанси, про які ми могли не знати. А хотілося зробити якомога краще, надійніше» - розповів архітектор Архітектурного Бюро CityLab Дмитро Козиренко.
« - Перше побажання було щодо якості матеріалів. Це агресивне середовище, там проводять маніпуляції, після яких доводиться обробляти приміщення спеціальними розчинами , тому якість мала бути гарною. Друге – дуже часто у проектах, які реалізують за бюджеті кошти звертають увагу на дизайн, але нехтують якістю. Тут ми звертали увагу на зручність і якість, аби наступний ремонт треба було робити не раніше, ніж через десять років».
Давид Джалагонія, директор ВБФ «HELPGROUP» каже – це не перший проект організації, ідею підказали пацієнти:
« - Проводили опитування серед людей, зрозуміли, що серед іншого є потреба саме у санітарній кімнаті. Результат ви бачите: матеріали і меблі дороговартісні, умови – комфортні. Загальна сума витрат – 485 тисяч гривень. Працювали над ремонтом два місяці. Ремонт був зроблений з нуля. Ми прийшли, все розібрали, демонтували і зробили під ключ. Завершили цей ремонт – але не завершили нашу співпрацю з онкодиспансером. Як вже було сказано, тут також силами благодійників відремонтовано кілька палат, будемо продовжувати у тому ж напрямі» - підсумував Давид Джалагонія.
Читайте також: У Полтаві до кінця року планують побудувати паркінг " Швидких"