2020 рік вніс зміни в роботу й життя всієї країни. Протягом останніх трьох місяців весь світ вчився працювати онлайн, проводити зустрічі за допомогою відеозв’язку та навчатися дистанційно. З настанням пандемії не винятком стала й Україна, яка навчалася жити в нових реаліях.
На відмінну від багатьох освітніх закладів Полтавський університет економіки і торгівлі не припиняв свою роботу, адже завдячуючи десятирічній роботі вдосконалення дистанційних технологій, продовжив її в режимі онлайн. Усі лекційні та практичні заняття, а також екзамени та заліки проходили на університетському освітньому порталі, що на платформі Moodle. Як свідчать дані літньої сесії, для переважної більшості студентів дистанційне навчання (понад 60 %) було зручним, доступним та оптимальним.
Зміни зазнали й цьогорічні умови прийому для абітурієнтів та проведення ЗНО. Початок літа в абітурієнтів традиційно асоціюється зі вступною кампанією. Проте умови карантину та світова пандемія внесли свої корективи в організацію цьогорічного прийому до вишів. Адже змінено не лише терміни проведення, а й формати подання документів. Сьогодні вступникам не потрібно приїздити – є можливість подати заяву, просто сидячи вдома перед комп’ютером.
Вступна кампанія 2020 вже в активній фазі, вже завершилася реєстрація на Єдиний вступний іспит та фахове випробування для магістрантів, що тривала до 5 червня. Попереду проходження основної сесії ЗНО, що стартує із 25 червня 2020 року. Вступники все ближче до моменту, коли з багатьох гідних ЗВО необхідно обрати один. З метою надання вичерпної інформації абітурієнтам ПУЕТ розкриває всі можливості.
Університет має потужну матеріально-технічну базу й може цілком забезпечити реалізацію всіх етапів вступної кампанії з чітким дотриманням рекомендацій МОН та МОЗ як в офлайн, так і онлайн-режимах! Уся комунікація з вступниками здійснюється через соціальні мережі та на офіційному сайті ПУЕТ!
Для повного та своєчасного інформування абітурієнтів започаткували проведення Дні відкритих дверей онлайн. З одного боку, не звичний формат, але на практиці дієвий, оскільки, не виходячи з дому, майбутній студент має змогу познайомитися з університетом та поставити запитання.