11-го грудня о 16:00 у Полтавському художньому музеї (Галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулося нагородження переможців конкурсу “Молодь року 2019”. Метою конкурсу є відзначення молоді, яка має визначні досягнення та здобутки у культурному, громадському, соціально-економічному, науковому, промисловому житті Полтави.
У Полтаві нагородили переможців конкурсу “Молодь року 2019”
Конкурс проводиться з 2011 року і має дванадцять номінацій. Переможців обирали за відкритим онлайн-голосуванням. Учасники - від 14 до 35 років, а також організації, колективи, діяльність яких здійснюється у межах Полтави.
Нагороди вручали відомі громадські діячі Полтави. Переможці у кожній номінації отримали грошову винагороду у п’ять тисяч гривень. Усіх номінантів відзначили статуетками, квітами та подарунками від організаторів і партнерів.
- Я працюю журналістом починаючи з 18-го року. Почала свою роботу на студії “Місто”, зараз це телеканал “Центральний”. Свою роботу я дуже люблю, - коментує переможниця у номінації “Журналіст року” Юлія Бардиш. – Люблю за те, що можна допомогти людям, які цього потребують. Приїхала я до Полтави з Луганська. Закінчувала саме тут Луганський університет, який перенесли сюди. Так я і опинилися у Полтаві та на 4-му курсі. Коли я тільки приїхала до Полтави, то мені здавалося, що це дуже велике місто і я ніколи тут не розберуся. Люди тут найкращі. Мене тут дуже добре прийняли. Я тут і заміж вийшла. До мене всі добре відносяться. У мене все гарно тут склалося.
Свою нагороду - п'ять тисяч гривень - Юлія Бардиш вирішила використати на благодійність.
Волонтерський загін "Єдність" Української медичної стоматологічної академії здобув перемогу у номінації “Ментор року”.
- Сьогоднішній день це підтвердження того, що волонтери працюють не даремно, - розповідає Олександр Куклой, волонтер загону "Єдність". - Кількість їх постійно зростає і це також є підтвердженням того, що волонтерство варте того, щоб ним займатися, щоб його популяризувати, щоб допомагати людям. Ми відчуваємо велику відповідальність за нашу справу і це лише надихає робити нові справи знову і знову, кожного дня. Основний напрямок нашої роботи – це медичне волонтерство, організація профілактичних акцій на вулицях нашого міста, щоб довести людям, що краще запобігти захворюванням, ніж потім лікувати їх, витрачаючи величезні кошти. Організовуємо просвітницькі акції, лекції та тренінги для того, щоб показати людям, як виявити фактори ризику певних захворювань. Ми допомагаємо дітям, які мають тяжкі хвороби і тривалий час перебувають у лікарні. Допомагаємо їм відчути себе потрібними у житті, емоційно стабілізуватися, щоб відчувати себе повноцінними членами нашого суспільства.
- Я відверто скажу, що найголовніше те, що ця номінація взагалі представлена. У багатьох конкурсах подібного формату її взагалі не включають до переліку, - зауважує переможниця у номінації “Муніципальний працівник року” Катерина Бабіч . - Повірте, це набагато більше ніж номінація, тому що робота муніципалітету це робота команди, робота міжгалузева. Дуже важливий фактор це взаємодія громади. А значить все-таки вдалося стати такою собі дверцею, через яку громада змогла долучитися до роботи. Це перемога точно не моя, а перемога всіх працівників, які були задіяні у створенні змін і працюють на загал. Дуже приємно, що все-таки тема муніципальних працівників піднімається. Дуже хочеться, щоб їхня престижність зростала. Мені дуже ніяково і незручно, адже я працюю у муніципалітеті півроку. А є люди, які кладуть на муніципалітет все життя. Вони присвячують місту життя і, як на мене, це дійсно служіння народу. Але, перш за все, це дійсно вдячність і кредит довіри, який треба й надалі тримати, не зупинятися, працювати ще активніше і гідно нести таке звання.
У номінації “Особистий приклад” переміг Юрій Дмитренко - ветеран АТО, який у 20 років пішов на війну добровольцем та у період 2014-16 років перебував на службі у Збройних силах України. Отримав поранення і втратив ліву ногу.
Переможець у номінації “Митець року” Олександр Білоконь каже:
- Я займаюся хореографією майже усе свідоме життя. Люблю цю професію, щасливий від неї і саме любов до цієї професії привела мене сюди. У мене своя школа сучасної хореографії “Skyline Dance School”. Але найголовніший подарунок це моя дружина, з якою ми зустрілися в університеті і досі разом. Хореографія звела нас разом, тому без хореографії тепер нікуди.
Переможців привітали музичними номерами. Серед них - вокалістка Марина Негода та співачка Жанна Лтавська.
Танцювальними номерами усіх присутніх радували - колектив “Skyline Dance School” та багаторазові переможці всеукраїнських змагань з бального танцю - Ростислав Усик та Юлія Олексієнко.
Раніше ми писали, що Полтавська красуня перемогла на міжнародному конкурсі краси у Литві