Полтавцям показали нову комунальну техніку

Днями під час прес – конференції заступник голови міської ради Олексій Чепурко пообіцяв показати полтавцям, яку техніку закупили цьогоріч для оснащення комунальних підприємств. Сьогодні анонсована презентація відбулася на Театральній площі.

Автопідйомники, трактори, сміттєвози, екобус, якого так чекали полтавці – всього двадцять вісім машин відтепер працюють у комунальному господарстві.

« - Все це ми придбали протягом року, завдяки консолідованій позиції депутатів. Всі розуміли, що матеріально – технічний стан на наших підприємствах страшенно занедбаний. Ви бачите два сміттєвози, які придбані завдяки співфінансуванню з обласним бюджетом, плануємо отримати ще три одиниці через співфінансування. Тут також є сміттєвоз з заднім завантаженням, з боковим. Бо одна із серйозних проблем була вивозити сміття з приватного сектору, де іноді бувають вузькі дороги. Також придбали дві асенізаторські машини. Цінне придбання – багатофункціональні машини, які можуть використовувати і для поливу вулиць і для посипки доріг сіллю. Є машини для великогабаритного сміття. Є машина для відлову тварин і підйомники. І , нарешті є машина для мийки контейнерів» - розповідає Олексій Чепурко.

Підйомники вже випробували у роботі. Розповідає директор ПЕЗО « Міськсвітло» Роман Кикоть:

« - Завдання цих підйомників – обслуговувати зовнішнє освітлення. Вони можуть виконувати будь які висотні роботи. На базі автомобіля «МаЗ» стоїть італійське обладнання. Можна здійснити підйом на 18 метрів, більш досконала і сучасна люлька. Нашим працівникам комфортно і зручно працювати на машині».

Працівник КАТП 1628 Максим Шестаков показав оснащення для вилову безпритульних тварин:

« Якщо пес чи кіт спить, ми підходимо і накриваємо його кільцем з сіткою, а тоді розміщуємо у клітку. Якщо ж тварини не підпускають до себе, поводяться агресивно, то у цьому випадку ми стріляємо. Але це, звісно, не кулі, а снодійна речовина. Після цього чотирилапих доставляємо у ветеринарну клініку. Там їх оглядають, стерилізують, ставлять чіп і бірку на вухо, аби ми могли відстежувати, як тварини мігрують. Вважаю, це гуманний спосіб, адже зараз ніхто тварин не вбиває. Все оснащення для вилову цілком безпечне».

Чи не найбільшу цікавість викликав екобус. Його водії розповіли, що графік руху містом вже розробили, і зовсім скоро про нього повідомлять полтавцям.