На добудову кардіоцентру у Полтаві виділили більше ста мільйонів гривень

Державний фонд регіонального розвитку виділив більше 100 млн грн на добудову кардіоцентру в Полтаві

Через те, що бракує місця для встановлення нового обладнання та неналежні умови для пацієнтів виникла необхідність збудувати новий кардіоцентр у Полтаві. Будівля, яку зводять зараз, відповідатиме всім стандартам лікування. Будівництво нового корпусу інтервенційної кардіології та реабілітації Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру триває у Полтаві. Наразі у будівлі провели всі монтажні роботи. Оздоблювальні роботи виконали на 60%. Технічні та вентиляційні планують завершити найближчим часом.

За словами начальника ділянки Ігоря Безноса, до кардіоцентру вже привезли частину медичного обладнання, яке мають розмістити у підвальному приміщенні.

На першому поверсі нового кардіоценту буде реєстратура та вся інфраструктура обслуговування пацієнтів. На другому поверсі розташують кабінети лікарів. З третього по п’ятий будуть палати для хворих. Реанімацію розмістять на шостому поверсі.

Ліжковий фонд у новому кардіоцентрі складатиме 120 ліжок. У палатах лежатимуть по 2 людини. У кожній з них буде свій санвузол.

Крім реанімаційної, на шостому поверсі облаштують 3 операційні кімнати. Вони будуть облаштовані за окремим проектом. Приміщення виглядатиме, як капсула: операційна кімната знаходитиметься всередині ще однієї. Вона виглядатиме, як герметичний бокс з окремою вентиляцією.

— Ми отримали від Державного фонду регіонального розвитку більше 100 мільйонів гривень. Це дасть нам можливість до кінця року зробити ремонт. Ми вже ставимо двері і переходимо до оздоблювальних робіт, — розповідає Тимофій Голбан, директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації. У кардіоцентрі проводитимуть високотехнологічні оперативні втручання, які допомагають врятувати життя людей із серцево-судинними патологіями.

Публікація за матеріалами Полтавської ОДА

Раніше На Полтавщині 17 випадків хвороби Лайма