Апеляційний суд залишив під арештом майно полтавської рестораторки Наталії Саєнко

20-го лютого у Полтавському апеляційному суді розглядають справу щодо арешту майна Наталії Саєнко.

Нагадаємо, власниця кількох полтавських закладів ресторанного типу перебуває під домашнім арештом. 6-го листопада минулого року на своєму автомобілі «Мерседес» Саєнко збила 14-річного Артема Левченка. Юнак два місяці перебував у комі і помер на початку січня цього року.9-го січня Октябрський районний суд Полтави відправив Саєнко під домашній арешт. А 8-го лютого суд наклав арешт на майно, що належить Наталії Саєнко. Саме це рішення і намагались оскаржити 20-го лютого адвокати Богдан Глядик та Олег Губа.

Богдан Глядик зауважив, що при розгляді справи про арешт майна не були належним чином повідомлені адвокати, а таким чином було порушене право обвинуваченої на захист. Також адвокат зазначив,що суд наклав арешт і на те майно, яке зараз вже Саєнко не належить. Зокрема, на квартиру на вулиці Соборності, яку жінка нібито продала іще у 2005-му році.

У своєму виступі прокурор Денис Ковінько зазначив, що юристів не мали обов’язково повідомляти про розгляд справи про арешт. А сама Саєнко була належним чином повідомлена у день подачі матеріалів до суду, тобто 5-го лютого.

Суддя Олександр Захожай, який головував під час засідання, поцікавився у Наталії Саєнко віком її сина. І уточнив – чи дійсно вона подарувала йому належну їй квартиру.

На це Саєнко підтвердила озвучену суддею інформацію і пояснила, що її син народився у березні 2003-го року. Тобто, за українським законодавством фактично іще є неповнолітнім.

Новий адвокат родини Левченків – Геннадій Олєйніков – підтримав позицію слідства та прокуратури. І додав, що накладення арешту на майно може забезпечити виплату моральної шкоди.

Нагадаємо, 8-голютого полтавський суд наклав арешт на майно Наталії Саєнко. При цьому на засіданні не були присутні адвокати потерпілих та обвинуваченої.

Після обговорення судді пішли до нарадчої кімнати. Після повернення Олександр Захожай апеляційну скаргу залишили без задоволення. А ухвалу суду першої інстанції лишити без змін.