"Ворскла" у Полтаві програла "Арсеналу"

7-го жовтня у рамках 11-го туру чемпіонату України полтавська "Ворскла" вдома приймала київський "Арсенал". Після десяти тисяч на "Спортінгу" трибуни виглядали фактично порожніми - лише на центральні прийшли кілька тисяч уболівальників.

Тренер господарів Василь Сачко зробив кілька замін у складі команди - у центрі захисту з'явилися Гіоргадзе і Мартиненко, натомість, не вийшли на поле Даллку і Кравченко.

Перший тайм гри пройшов за невеликої переваги "Ворскли". Після кутових ударів мали шанс для влучних ударів Чеснаков та Шарпар, проте спробу першого заблокували захисники, а удар другого перевів через поперечину воротар. Перший тайм - 0:0.

У другому таймі Сачко провів кілька замін. Першу - вимушену. Травмованого Артура замінив Мисик. Потім замість Коломойця вийшов Карека, капітана Чеснакова замінив Одарюк. Втім і заміни не освіжили гри господарів. А от гості наприкінці матчу провели дві результативні атаки - на 72-ій та 79-ій хвилині голи забива Гринь. 0:2 - перемога "Арсеналу".

На післяматчевій прес-конференції тренер "Арсеналу" В'ячеслав Грозний не приховував радості. Відзначив високий рівень "Ворскли", похвалив своїх підопічних за віддачу і пообіцяв кадрове підсилення для київської команди.

Тренер "Ворскли" Василь Сачко поразку команди пояснив втомою, передусім - моральною, після важкої гри зі "Спортінгом". Сказав, що не має претензій до своїх гравців - вони старалися, але не вистачило сил.

Після цієї поразки "Ворскла" залишилася на четвертій сходинці турнірної таблиці, проте відставання від "Олександрії", яка йде третьою, зросло до чотирьох очок.

Повний фоторепортаж із гри дивіться у нашому фотозвіті із матчу.