Футбольна трагедія у Полтаві - "Ворскла" за дві хвилини віддала перемогу "Спортінгу" (ФОТО)

Матч із португальським "Спортінгом" складався для полтавців напрочуд вдало. На 10-ій хвилині матчу Владислав Кулач чудовим обвідним ударом відкрив рахунок у матчі - 1:0.

До перерви футболісти "Спортінгу" мали дві стовідсоткові нагоди зрівняти рахунок, проте Богдан Шуст врятував свою команду і на перерву "ворскляни" пішли у якості лідерів.

У другому таймі "Ворскла" дещо підсіла фізично, тому притиснулася до власних воріт. Проте більшу частину другого тайму полтавські футболісти вдало діяли при захисті власних воріт.

Аж до останніх хвилин гри. Спочатку на 90-ій хвилині гри Фердді Монтеро обіграв Артура та Чеснакова і зрівняв рахунок у матчі. А на 93-ій хвилині сталася трагічна розв'язка. Жовані Кабрал замкнув дальню стійку і поховав надії тисяч уболівальників господарів на позитивний результат - 1:2. Перша домашня гра "Ворскли" у цьогорічній Лізі Європи закінчилася прикрою поразкою.

У паралельному матчі нашої групи "Арсенал" на виїзді розгромно обіграв "Карабах" - 0:3.