Зранку 12 квітня біля приміщення прокуратури Полтавської області відбувається мітинг федерації профспілок. Його учасники вимагають від прокурорів відмови від претензій на будівлю профспілок по вулиці Ляхова у Полтаві.
Близько 11:00 у центрі Полтави з’являється колона членів федерації профспілок. Учасники ходи, яких кілька сотень, тримають у руках прапори, транспаранти та плакати. Зупиняються перед входом до приміщення прокуратури Полтавської області. Розвертають плакати так, щоб їх з вікон могли бачити прокурори, які, напевно, спостерігають за мітингом.
На плакатах написи, адресовані як працівникам прокуратури, так і представникам органів влади: «Прокурор, збудуй своє і не лізь до чужого!», «ЮВЛ не уподібнюйся Пшонці!», «Прокуроре, віддай поцуплене!», «Кабмін не потурай рейдерству!».
Перед учасниками мітингу виступає депутат полтавської міської ради від соціал-демократичної партії Олександр Шамота. Відзначає, що на захист будівлі, яка належить полтавським профспілкам, приїхали представники Харківської, Чернігівської та Кіровоградської областей. Говорить, що спроби відібрати приміщення у профспілок відбуваються і у інших областях. І цьому будуть протидіяти по всій країні.
- Це майно, яке належить профспілкам! Сімдесят років ця будівля належала профспілкам і тепер комусь захотілося забрати його прокуратурі! Ми будемо проводити акції до тих пір, доки прокуратура не забере руки від профспілкового майна!
Учасники акції скандуюють "Слава профспілкам!", потім - "Ганьба прокуратурі!".
-У нашій державі є області, де діє верховенство права. А є такі, де діє верховенство влади. У нас забирають приміщення, яке будували профспілки, - говорить голова Полтавської обласної ради профспілок, колишній народний депутат Леонід Вернигора. – Чому ми прийшли до прокуратури? Тому що це приміщення розпорядженням Кабміну віддають у оперативне управління прокуратурі. І вони вже прислали нам претензію – якщо не звільнимо приміщення, то 13-го нас прийдуть викидати судові пристави…
Після цих слів учасники починають скандувати «Ганьба! Ганьба! Ганьба!». Леонід Вернигора продовжує, зауважуючи, що представникам прокуратури передали вимоги учасників мітингу. Також профспілки будуть добиватися відновлення справедливості, зустрічаючись із представниками Кабінету Міністрів України. У своєму коментарі журналістам Вернигора повідомляє, що за кілька днів має зустрітися із віце-премє’ром Степаном Кубівом та прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.