У ювілей полтавські внутрішні війська МВС поповнилися чотирилапим бійцем (ФОТО)

Песика колегам представили сьогодні, 23 березня, під час відзначення 20-ти річчя від дня заснуваннявнутрішніх військ України.

Зустріч з нагоди свята проходила у військовій частині 3052 (район вулиці Чайковського і Кагамлика) . Ювіляри отримали безліч подарунків від гостей заходу: плазмовий телевізор, 50 тисяч гривень від обласної влади, 10 тисяч виділила міська влада на придбання системи відеоспостереження. Гідних працівників полтавської  міліції нагородили грамотами, відзнаками та квітами.

— Наша служба важка, наполеглива, відповідальна, небезпечна, але почесна, — підсумував Сергій Регеда, командир військової частини 3052.

Найбільше ж військовослужбовці зраділи подарованому «оперативно-пошуковому комплексу виробництва Німеччини» — цуценятку-вівчарці. Ім’я майбутньому охоронцю громадського порядку у місті поки що не вигадали.

Принагідно священнослужителі освятили нещодавно збудовану каплицю на території війської частини. Для ювілярів також підготували концерт.

Довідка: На Полтавщині особовий склад внутрішніх військ МВС України налічує 380 чоловік у 2-ох військових частинах Полтави та Кременчука. Службовці охороняють державні установи, громадський порядок, конвоюють засуджених.