На Полтавщині 17-річний учень ПТУ зґвалтував 16-річну школярку

До правоохоронців Глобинського району Полтавської області 8 березня надійшла інформація про згвалтування у одному із сіл району неповнолітньої дівчини. Слідчо-оперативна група одразу виїхала на місце та почала з’ясовувати обставини події та шукати зловмисника.

У ході роботи міліціонери встановили, що 8 березня близько 1 години ночі у цьому селі в нежилому будинку 17-річний учень 1 курсу одного із ПТУ, мешканець цього ж села, із застосуванням фізичної сили згвалтував 16-річну односельчанку, ученицю 11 класу.

Наразі ґвалтівник затриманий, вирішується питання про порушення відносно нього кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.152 Кримінального кодексу України (згвалтування неповнолітньої). Юнаку загрожує від 7 до 12 років ув’язнення, повідомив ВЗГ УМВС в Полтавській області.