«Почувати себе дуже вільно і легко» - творчий девіз нового покоління полтавців

Крок у доросле життя – ступінь у звершенні своїх мрій. Нове покоління – це молодь, яка не тільки демонструє модернові гаджеті у транспорті та вільно почувається у Мережі, але і натхненно підтримує культурно-освітянський дух.

20 квітня у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді пройшов обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності серед учнів та працівників професійно-технічних навчальних закладів «Нове покоління». Професійне журі було важко вразити чимось новим, адже цей конкурс проходить не вперше в ОЦЕВУМі, та все ж таки такі талановиті щасливчики знайшлись. Повен зал охочих подивитись на своїх однолітків бурхливо підтримував кожного з конкурсантів, глядачі навіть стоячи аплодували, висвистували та викрикували «молодці!».

Розвеселила публіку театральна постановка Полтавського професійного ліцею, учасники якої презентували на розсуд вельмишановного журі уривок із комедії Михайла Старицького «За двома зайцями».

«Ця ідея постановки виникла у нашого керівника Тетяни Прядко, визначивши, що я гарно підходжу на роль Свирида Голохвастого. Ми готувались близько трьох місяців. Сподіваємось, що вийде все добре. Можливо, у майбутньому пов’яжу своє життя зі сценою», - ділиться Масло Денис.

Не менш талановитий і креативний хлопець, який вже не вперше підкорює сцену ОЦЕВУМ – Станіслав Жаботинський. Вокаліст з Полтавського електрорадіотехнічного ліцею виконував пісню Олександра Пономарьова «Я заблукав»: «Так, я не вперше на цьому конкурсі, почуваю себе дуже вільно і легко. Чесно кажучи, мені просто подобається співати, готувався я лише два дні, але ніякого страху в мене немає, бо займаюсь вокалом уже як п'ятнадцять років».

На питання щодо майбутнього, яке пов’язане з творчістю, молодик доволі скромно відкрив свою таємницю: «Я сам пишу пісні у стилі клубної музики та записую їх у студії, вже були й покупці з Тернополя та Донецька. Наразі пишу нову пісню на українській мові «Я так хочу вірити в кохання». Хочу домовитись, щоб її транслювали на радіо».

Ось такі плани у молоді Полтавщини. Маємо надію, що бажання знаходити та утверджувати себе і стане тим плодоносним підґрунтям сильної нації.

На конкурі були представлені різні види художньої самодіяльності – вокал (у тому числі жестова пісня), декламація, танцювальне та інструментальне мистецтво, уривок з театралізованої вистави. Вибір учасників на звання переможців чималий. З нетерпінням очікуємо на результати огляду-конкурсу та сподіваємось, що «Нове покоління» тільки примножить яскраві та неординарні таланти учнів професійно-технічних навчальних закладів Полтавщини!

Влада Михайлик