Хелоу, піпл!!! 

Легендарна дискотека 80х від Юрія Бойка та Олега Години ​запрошує на велику Новорічну гавайську вечірку!?️ За вікнами холодно - у нас по тропічному гаряче!

Стартуємо з wellcome drink від мережі магазинів "ВИНА СВІТУ" ! У програмі - танцювальні хіти у виконанні кавер-бенду "СУВЕНІР" , - виступ ілюзіоніста Олександра Трофименка та ШОУ-БАЛЕТ «FLASH» - майстер-клас з латино-американських танців від Юрія Бондаря - хітові треки від нашого ді-джея - конкурс на найяскравіший гавайський костюм - дегустація самого оригінального алкогольного морозива SCANDAL та багато сюрпризів? Гарний настрій та безліч подарунків від партнерів дискотеки 80х гарантовано!

І звичайно ж,гостей привітає справжній гавайський Дід Мороз та гавайська Снігуронька? Незмінні ведучі програми Дискотеки 80х-Юрій Бойко та Олег Година ? У залі- ростуть пальми, облаштована фотозона та працюють фотограф і відеограф!

 ВАРТІСТЬ КВИТКА - 750 грн\чол( у вартості квитка враховані легкі закуски,пляшка вина або шампанського на столик та питна вода) Початок о 18 годині⏰ Довідки та бронювання квитків за номерами 050-275-95-60 та 612-048 у Рекламній Агенції "БОЙКО".

Приймається попереднє замовлення на страви. Яскраві гавайські наряди та квіти вітаються? Партнери вечірки- мережа магазинів ВИНА СВІТУ, алкогольне морозиво ТМ SCANDAL,офтальмологічний центр «ІРІС»,магазини модного одягу «Джинс Хіт»,школа англійської мови «Speak It»,печиво ТМ PICHKAR,полтавська косметика «Бішофф»,чай «RICHARD», меблева фабрика "Konstanta" (у ТРЦ "КИЇВ") Ведучі вечірки та працівники кафе-бару вакциновані) Ми дотримуємось карантинних вимог