• Полтавська студентка Софія Бондаренко виборола срібло на чемпіонаті України з триатлону
18:45, 4 травня
Надійне джерело

Софія Бондаренко (ліворуч). Фото: ПНПУ

25–28 квітня 2024 р. у Житомирі пройшли змагання чемпіонату України з триатлону. У категорії юніори там змагалася студентка ПНПУ імені В. Г. Короленка 18-річна Софія Бондаренко.

Про це повідомили на сайті навчального закладу.

«Загалом у змаганнях брало участь 123 учасники, з них 47 жінок. У категорії, де змагалась Софія, було 8 юніорок», - йдеться в повідомленні.

Спортсменки долали суперспринтерську дистанцію: плавання – 300м, вело – 8км, біг – 2км.

У наполегливій боротьбі Софія Бондаренко, посівши ІІ місце, виборола срібло.

У коментарях журналісту 0532.ua дівчина говорить, що не розчарована другим місцем. Це навпаки додало мотивації працювати над собою ще більше.

"Цього разу я не перемогла, але не засмучуюсь: вмотивована працювати далі", - говорить Софія.

Раніше журналістам 0532.ua Софія Бондаренко розповідала про успіхи на чемпіонатах України з триатлону та про невдачі й досягнення на чемпіонатах Європи.

Також нагадаємо, що полтавські баскетболісти вибороли бронзову медаль Першої ліги з баскетболу.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.