10:00, 21 квітня
Надійне джерело

«Ворскла» програла «Колосу» та продовжила безвиграшну серію в УПЛ

Гра «Ворскли» проти «Колосу». Фото: ФК «Ворскла»

«Колос» на виїзді обіграв «Ворсклу» в матчі 25-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок у Полтаві завершився з рахунком 0:2. «Ворскла» довела свою безвиграшну серію в УПЛ до п'яти поєдинків.

Перший тайм зустрічі минув без забитих голів. Після перерви гості вийшли вперед – на 53-й хвилині відзначився Денис Безбородько.

Наприкінці матчу ковалівці зняли питання щодо переможця. На 87-й хвилині Владислав Велетень забив другий гол у ворота полтавської команди.

«Колос» перервав свою шестиматчеву серію без перемог в УПЛ. Ковалівський клуб з 28 очками піднявся на 10-те місце у турнірній таблиці.

Полтавці з 30 балами посідають сьому позицію.

Нагадаємо, у минулому турі «Ворскла» вдома мінімально програла «Шахтарю».