10:30, 19 квітня
Надійне джерело

У Полтавському районі визначили переможця ІІІ етапу шкільних ліг з футзалу

Змагання з футзалу. Фото: Полтавська ОВА

В обласному центрі відбувся ІІІ етап змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». За кубок Полтавського району боролися наймолодші учасники ліг – футболісти 2012-2013 років народження.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

У футзалі взяли участь учні 21 навчального закладу – переможці змагань у громадах.

До фінальних ігор потрапили 4 команди: Полтавського спортивного ліцею, опорного закладу «Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», Котелевського опорного ліцею №1 імені С.А. Ковпака та Терешківського ліцею.

Перемогу здобули вихованці Полтавського спортивного ліцею. Вони й представлятимуть район на обласному етапі «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Друге місце здобули футболісти Чутівської школи, третє – у команди Котелевського опорного ліцею №1.

Нагадаємо, полтавські спортсмени вибороли всі нагороди на Чемпіонаті України з кіокушин карате.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.