15:36, 9 лютого 2015 р.
У банка найбагатшого полтавця серйозні проблеми
Про це повідомляють журналісти Forbes Україна.
За їхньою інформацією, вже третій тиждень клієнти банку «Фінанси та Кредит» повідомляють про те, що їхні платежі затримуються. У фінустанові це пояснюють труднощами з підтримкою ліквідності і відсутністю підтримки Національного банку, який не виділяє комбанків рефінансування. Експерти вважають «Фінанси та Кредит» привабливим активом, за допомогою якого можна спробувати отримати контроль над промисловими підприємствами Костянтина Жеваго, і тому не виключають введення в банк тимчасової адміністрації з подальшим пошуком інвестора, якому цікаві існуючі в банку застави.
У своєму ексклюзивному матеріалі журналісти Forbes детально пройшлися по проблемах банку пана Жеваго.
"Інформація про масові труднощі з проведенням платежів у банку з'явилася у середині січня. В тому числі, великі підприємства не могли здійснити банківські операції з четверга, 22 січня. Минулого тижня на спеціалізованих форумах приватні особи та представники компанії писали як про труднощі з використанням платіжних карт банку, так і з затримками транзакцій. Причому, йшлося навіть про затримку т.зв. «бюджетки» – перерахувань податкових платежів, які банки намагаються проводити у першу чергу.
Ліміт на зняття коштів за поточними рахунками в «Фінанси та Кредит» все ж залишається вищим, ніж у інших банків, які зазнають труднощів з ліквідністю – близько 1000 грн на добу проти, наприклад, 200 грн у «Дельта Банку». А власник банку Костянтин Жеваго, на відміну, наприклад, від власника віднедавна неплатоспроможного банку «Надра» Дмитра Фірташа, заявляє про готовність підтримувати банк капіталом." - йдеться у матеріалі.
«Не може бути й мови про те, що банк «Фінанси та Кредит» переживає якісь ускладнення або над ним нависла загроза незворотних наслідків. Банк сьогодні обслуговує низку флагманів промисловості України, які збільшують обсяги виробництва. Маючи такого роду економічну основу, банк вистоїть і буде розвиватися», – заявив пан Жеваго, статки якого Forbes оцінює в $1,1 млрд.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:33
Вчора
Спецтема
Оголошення
11:37, 26 грудня
1
11:55, 19 грудня
22:08, 25 грудня
live comments feed...